České domény


Stránka

http://www.jiran.cz/

Základní informace
Nadpis:jaroslav jirÁŇ - výroba lodí a plavidel, zámečnictví, kovovýrobaNáhľad:
Popis: nabízíme stavby a rekonstrukce lodí a plavidel. další činnosti: zámečnictví, kovovýroba, prodej hutního materiálu, konstruktérská činnost, projektování, dělení a pálení materiálů, výroba a opravy příslušenství zemních strojů a nd, ocelové konstrukce.
Kľúčové slová: jaroslav jirÁŇ, projektování, technické dokumentace, výroba lodí, stavba lodí, výstavba plavidel, rekonstrukce plavidel, lodní zařízení, loď, plavidlo, svařování, svařované konstrukce, dělení materiálu, pálení, sklad hutního materiálu, obrábění, kovoobrábění, opravy zemědělských strojů, opravy stavebních strojů, opravy průmyslových zařízení, náhradní díly, pálící automat, karuselové soustruhy, hrotové soustruhy, přírubové soustruhy, brusky, strojní tryskání, vrtačky, vyvrtávačky, frézky, frézy, pardubice, hlavečník
Ďalší informace
Autor: info@czechproduct.cz
Generator:nenájdené
Kodovanie: windows-1250
Nadpisy:
h1:» profil
h2:rozsah hlavních činností
h3:
h4:


Odporúčame

Český internet

Chceš si najít informace o stránkách na českém internetu? Tady jsi správně. Stránka ceske domeny.info vám poskytuje přehled o všech českých doménách. Snadno si zde najdete informace o zaměření, titulcích ale i velikosti stránky. Databáze je automaticky a denně aktualizována.
Plastove okna
online seriály